Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuální informace

27. 8. 2007

V případě, že počasí bude hodně špatné (velká zima, velký déšť apod.), bude možnost se přesunout do sálu místního kulturního domu, a tam pokračovat i v suchu přespat. Ale snad tak zle nebude.

 

Pokud nás bude míň (do 20, což nakonec vypadá,  že asi bude), je možné spát v místnostech v domečku přímo na hřišti. Jedna je malá, druhá větší i s kamny. Ale stan je stan a pršet snad už nebude...

 

Inženýrské sítě se podařilo přivést až na hranice hřiště! Bude tedy dostatek pitné vody, elektřiny (na chlazení piva) i plynu (na vaření kávy). Jen se již nestihly připojit odpady na obecní kanalizaci ;-)

Pro ty, co přijedou autem a budou chtít přespat: autem je možné po lesní cestě zajet až na hřiště, ať nemusíte věci nosit ručně z parkoviště u skládky (celých 200 m).

Vy, co přijedete autobusem nebo vlakem do Lidče nebo Klobouk, zavolejte nám a my pro vás přijedem.

Pokud budete chtít, nebo vám to jinak nejede, můžete přijet i dřív než ve dvě hodiny, hřiště je volné a my už tam asi od poledne budeme.

 

Co si vzít:

  • Pokud máte svou oblíbenou skleničku na pivo, klidně si ji vemte. Jinak hrozí, že někteří budete pít pivo z kelímku.

 

  • Jelikož je akce na hřišti, je možné podnikat různé sportovní aktivity. Je možné vzít sebou kopačák, petangue, badminton, frisbee apod. My bohužel mámé jen volejbalový míč.

 

  • Pro zahnání případné trudomyslnosti se doporučuje vzít hudební nástroj. Čím nás bude víc (K.: já tedy na nic hrát neumím), tím to bude určitě zajímavější. Tak doufám, že nezklamete (hlavně teda vy, o jejichž hudebním nadání víme a nepochybujeme ;-).

 

  • Spacák a stan. Pokud stan nemáte, je možné přespat i v místnosti, kde se 10 ležících lidí bez problémů vejde. Pokud ale bude pršet, asi se tato místnost stane i útočištěm pro všechny ostatní, tedy i ty, co ještě spát nechtějí. Chata na hřišti má zastřešeno i několik venkovních prostorů, kde by se dalo také v suchu přespat. Ale stan je stan ;-)

 

  • Teplejší oblečení - nějak se nám ochladilo.

 

Co není potřeba brát s sebou:

  • Jídlo a pití, pokud zrovna nejste vegetariáni nebo nechcete ostatní nečím překvapit ;-)

 

  • Pláštěnku: V případě deště (snad ne) se dá sedět v místnosti pro asi 20 sedících lidí. Před chatou je ješte nekolik zastřešených míst. To by se pak hodil ten nástroj proti trudomyslnosti....
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář